Ordasi Gábor vagyok....


Üdvözöllek a weboldalamon! A nevem Ordasi Gábor, és itt megosztom veled a szenvedélyeimet és tapasztalataimat. Elektronikával több mint 20 éve foglalkozom, örömmel tölt el minden perc, amit ebben a témában csinálok. Célom, hogy inspiráljalak és segítsek neked felfedezni az én világomat. Kövess engem a a YouTube csatornámon keresztül, ami Gábor műhelye néven fut. Köszönöm, hogy itt vagy, és várom, hogy megosszam veled a tudásomat és élményeimet!  

Hobbim: vitorlázás, kerékpározás, túrázás - síelés valamint YouTube videós tartalom készítés.

Villamosmérnök diplomám (BME) "excellent" minősítésű. Nagyon erős elméleti és gyakorlati tudással rendelkezem és büszkén mondhatom el, hogy valós a "master of science" felirat.

Számítástechnikai, telekommunikációs, elektronika, ipari és elektronikai gyártás területén dolgoztam/dolgozom. Kreatív megoldásaim számos helyen beépültek, ezek közül több tömeggyártásban van.

Szabadalmak beadásával igyekszem javítani a világot.

Sokat dolgozom, ugyanakkor igyekszem megtalálni a munka - család - hobbi és a szabad idő eltöltése között az egyensúlyt. 

A műszaki tanácsadás számomra az a munka, amit nagyon szeretek, élvezem és mindig jó látni, ahogy a tudás lépésről-lépésre megoldja a problémákat." 


Kedvenc területeim:

  • Gyártási hatékonyság növelése: itt elektronikai gyártó műszaki tanácsadót alkalmaz a gyártási folyamatok optimalizálásához. A tanácsadó elemzi a gyártási folyamatot, és javaslatokat tesz. Az eredmény pedig a termelési ciklusok rövidülése és a gyártási selejtek csökkentése.

  • Elektronikai tervezés és prototípus készítés: pl. egy kezdő vállalkozás, amely új elektronikai eszközök fejlesztésén dolgozik, műszaki tanácsadót bérel, hogy segítsen "kitalálni" a termék áramköri tartalmát, főbb elemeit. Tanácsadó segít a rendszerarchitektúra kialakításában és az alkatrészek kiválasztásában.

  • EMC (Elektromágneses kompatibilitás) vizsgálat: pl. egy startup cég műszaki tanácsadót alkalmaz, hogy segítsen az EMC tesztek tervezésében és végrehajtásában. A tanácsadó segít az elektromágneses interferenciák problémáinak azonosításában és azok megoldásában, hogy a termék megfeleljen az EMC szabályozásoknak.

  • Energiahatékonyság növelése: energiahatékony elektronikai rendszerek fejlesztése manapság az alapvető célok között van.  A műszaki tanácsadó útmutatást ad a folyamat vagy termék energiafogyasztásának optimalizálásához. A tanácsadó segít az alkatrészek kiválasztásában és akár a szoftverfejlesztésben is annak érdekében, hogy a rendszerek kevesebb energiát használjanak fel, és környezetbarátabbak legyenek.
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el